BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Politike

“Sali Berisha nuk mund të bëjë me Edi Ramën politikën që ka bërë me Fatos Nanon”, gazetari i njohur del me deklaratën e fortë

“Sali Berisha nuk mund të bëjë me Edi Ramën

Gazetari Agim Baçi u shpreh mbrëmjen e djeshme i prerë se ish-kryeministri Sali Berisha duhet të kuptojë që me Edi Ramën nuk mund të bëhet e njëjta politikë që ka bërë me Fatos Nanon.

Baçi tha për emisionin “Arnautistan” se kjo është kohë tjetër dhe nuk mund të ngjeshet politika e shumë viteve në parë.

“Nuk ka ndodh ndonjëherë që Berisha të jetë tall me ndonjë qytetar saç po bën Edi Rama. Rama nuk ka turp, krenohet kur shkel ligjin, nuk e ka problem fare.

Ndërkohë Berisha nuk e kupton që nuk mund të bëjë politikën që ka bërë me Nanon të bëjë me Ramën. Është një kohë tjetër dhe nuk mund ti ngjeshim politikën e shumë viteve më parë fëmijëve tanë.”, u shpreh Baçi.