BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Politike

“Saliu do varroset krejtësisht”/ Spartak Ngjela del me paralajmërimin e frikshëm dhe tregon lëvizjen që do ta ‘fundosë’ Berishën

“Saliu do varroset krejtësisht”/ Spartak Ngjela del me

Avokat Spartak Ngjela u shpreh sot i bindur në emisionin ‘Pikat mbi i’ se Sali Berisha do të tërhiqet nga pjesëmarrja në zgjedhje.

Duke folur për emrin e Voltana Ademit si kandidate e Berishës, por si e pavarur, Ngjela tha se nëse Berisha merr pjesë me kandidatë të pavarur varroset krejtësisht.

Ngjela: S’ka pasur ndonjëherë arsye politike Saliu vetëm forcë për të shkelur ligji. Menjëherë pas kësaj nëse PD i merr qytetet e mëdha, se ky është testi i cili na çon në zgjedhje të reja, demokratët duhet të dalin në zgjedhje. E bind Uashingtonin që këta janë të fortë, ndërkohë që ne dimë që Basha ka përkrahjen e Uashingtonit, janë këto dy elementë që e bëjnë kohën në favor të Bashës. Ai duhet të dijë të luajë me fjali dhe programe për ta detyruar situatën që brenda 6 muajsh Shqipëria të shkojë në zgjedhje të reja. Është shumë 12 vjet për Shqipërinë.

Ngjela: Mos u lodhni kot, nuk fitojnë dot të pavarurit. Me figura që iu kanë rënë aksionet. Pse do votojë me të pavarurit, kur të pavarurit nuk kanë pushtet. Shkodra thoni ju do nxjerrë një kryetar bashkie që nuk ka lidhje fare me forcën e PD. Nuk bëhet. Saliu do tërhiqet nga zgjedhjet, do thotë që ma bënë me hile, do vazhdoj luftën politike për partinë që ma morën. Po të marrë pjesë me të pavarur, do varroset krejtësisht. Nuk fiton dot i pavaruri në Shqipëri, jo të jetë i Saliut, por të jetë i Zotit. nuk ka mbështetje, nuk ka strukturë. Është fushatë elektorale. Përkrahësit e Saliut çfarë do thonë në fushatë elektorale. Çfarë do iu japin atyre, çfarë propozimi, çfarë do sjellin në qytetin e ri, asnjë gjë. Elektorati i Shkodrës do humbasë forcën që të ketë forcë juridike me kryetarin që është ndërkombëtarisht i pranuar, për një të pavarur që nuk dinë kush është. Nuk kam humbur asnjë fushatë elektorale. Kush do ta bëjë fushatën.

Më të lexuarat