BREAKING NEWS

Paralajmërimi i bujshëm i John Bolton: Ju tregoj si do të ndikojë roli i Joe Biden në bisedimet Kosovë – Serbi (VIDEO)

Paralajmërimi i bujshëm i John Bolton: Ju tregoj si do të
x

Politike

Sandër Lleshaj jep mesazhin e fortë, paralajmëron ndryshimin e madh: Do gjejë adresimin e duhur

Sandër Lleshaj jep mesazhin e fortë, paralajmëron ndryshimin e

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka dhënë një mesazh të fortë nga Berati.

Lleshaj u shpreh se ka pasur element brenda radhëve të policisë që kanë shërbyer në favor të krimit.

“Ne dimë ta vlerësojmë strukturën e policisë në qarkun e Beratit. Ka pasur një vërejtje që vazhdojmë ta kemi në lidhje me Skraparin, e cila e ka gjetur dhe do vazhdojë të gjejë adresimin e duhur për të mos përsëritur asnjëherë në të ardhmen ngjarje të tilla që nuk na bëjnë mirë as ne. Ka patur të implikuar në nivele të ndryshme, nga moskryerja e detyrës dhe më tej”, tha Lleshaj.