BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Politike

Sandër Lleshaj nuk shkon në stadium për ndeshjen inaguruese, dërgon personin më special që nuk ju shkon mendja: Ka sakrifikuar (FOTO)

Sandër Lleshaj nuk shkon në stadium për ndeshjen inaguruese,

Minsitri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka qenë i ftuar sot për të shkuar në stadium e të ndiqte ndeshjen, Shqipëri-Francë, por nuk ka shkuar. Ai ka zgjedhur që në vendin e tij të dërgojë efektiven e Policisë, Ina Nuka, e cila mbeti e dëmtuar në një nga protestat e opozitës para Kuvendit.

Lleshaj ka publikuar foton e Nukës në Twitter dhe shkruan se këtë e ka bërë në shenjë respekti për sakrificës së kësaj punonjëse.