Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Sandër Lleshaj s’përmbahet dot, shpërthen në lot në ceremoninë nderuese për major Tanushin (FOTO)

Postuar: 16/05/2019 - 13:38

Vdekja e major Klodian Tanushit duket se ka prekur jashtë mase ministrat e kabinetit Rama.

Pak më parë ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka u përlot gjatë fjalimit në homazhe, ndërkohë një tjetër ministër është parë duke qarë.

Bëhet fjalë për ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj, i cili nuk ka mundur t’i mbajë dot lotët.

Kamerat kanë fiksuar momentin kur ministri kishte lotë në sy.

Kujtojmë se Lleshaj më parë ka qenë gjeneral i Forcave të Armatosura.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/08/2019 - 12:30

Ish-kryetari i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi tregoi dje sesi ish-kryeministri Sali Berisha mund të përballet me drejtësinë e re.

Postuar: 25/08/2019 - 12:22

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka përgënjeshtruar kryeministrin Edi Rama, sipas të cilit nuk ka bër

Postuar: 25/08/2019 - 11:30

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Evropian ka hedhur poshtë pretendimet e Presidentit

Postuar: 25/08/2019 - 10:47

Kreu i demokratëve, Lulzim Basha ka shpërndarë sot një video në rrjetin social Facebook ku shpreh

Postuar: 25/08/2019 - 09:45

Kreu i qeverisë përgënjeshtroi lajmin se ishte larguar për pushime në Greqi, lajm i cili u publik

Postuar: 25/08/2019 - 09:20

Benefitet që u ofron ligji duket se shfrytëzohen mjaft mirë nga pushtetarët shqiptarë.

Postuar: 25/08/2019 - 08:56

Dalin në dritë të tjetra fakte sa i takon skandalit me falimentimin e bankës italiane “Vene