BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Politike

“Sapo filloi lufta drejt fitores.....”, Kreshnik Spahiu i publikon Lulzim Bashës foton që po shpërndahet me shpejtësi

“Sapo filloi lufta drejt fitores.....”, Kreshnik Spahiu i publikon

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka ironizuar qëndrimin e opozitës për zgjedhjet e 25 prillit. Basha shprehet se nuk i njeh zgjedhjet e 25 prillit dhe i cilëson ato si një masakër kriminale. Ai theksoi sot se beteja drejt fitores do të vazhdojë.

Nga ana tjetër PS i bën ftesë Bashës për bashkëpunim gjatë këtij mandati qeverisës dhe njohjen e zgjedhjeve të 25 prillit.

Spahiu ka publikuar një foto ku Basha shfaqet duke i shtrënguar dorën Gramoz Ruçit, i cili theu herësin dhe fitoi mandatin e deputetit në Fier.

“FOTO E DITËS: Sapo filloi lufta drejt fitores.....”, shkruan Spahiu.

“Sapo filloi lufta drejt fitores.....”, Kreshnik Spahiu i publikon

Më të lexuarat