BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Politike

“SAPO NDODHI”, Kreshnik Spahiu publikon foton emocionuese dhe bën reagimin e fortë: Keqardhje për Shqipërinë!

“SAPO NDODHI”, Kreshnik Spahiu publikon foton emocionuese dhe

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka reaguar i emocionuar pas medaljes së dytë të artë që mori sot Kosova në Lojërat Olimpike.

Sportistja Nora Gjakova u shpall Kampione Olimpike në Tokio.

Spahiu shkruan gjithashtu se ndihet shumë krenar për Kosovë, por i keqardhur për Shqipërinë që ka 108 vite shtet dhe nuk ka asnjë medalje në histori.

“SAPO NDODHI: Kosova bën historinë në Lojërat Olimpike, merr medaljen e dytë të artë!

Nora Gjakova shpallet Kampione Olimpike në Tokio.

Shqipëria 108 vjet shtet, s’ka asnjë medalje në histori.

Krenar për Kosovën, keqardhje për Shqipërinë.”, shkruan Spahiu.

“SAPO NDODHI”, Kreshnik Spahiu publikon foton emocionuese dhe