BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Politike

“Së shpejti...”, kryeministri Rama jep lajmin entuziast nga Vlora (VIDEO)

“Së shpejti...”, kryeministri Rama jep lajmin entuziast nga

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një lajm entuziast në rrjetet sociale. Rama bën të ditur se një tjetër kantier në Vlorë për tregtimin me shumicë të peshkut në kushte optimale si dhe së shpejti edhe rindërtimi i Portit të Peshkimit

“Pas qendrës së re të mbledhjes e shpërndarjes së peshkut në Shëngjin, një tjetër kantier në Vlorë për tregtimin me shumicë të peshkut në kushte optimale

Së shpejti edhe rindërtimi i Portit të Peshkimit

Ndërkohë përmes programeve mbështetëse, vijojmë të financojmë direkt industrinë e peshkimit, e cila në 5 vitet e fundit është rritur më shumë se në 25 vitet e mëparshme të marra së bashku”, shkruan Rama.

Më të lexuarat