BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Politike

Sekretari i Përgjithshëm i PD: Një ish-ministër kishte shtëpi në Tiranë e Lalëz dhe deklaronte 0 pasuri! Ja kush e nxori "zbuluar"

Sekretari i Përgjithshëm i PD: Një ish-ministër kishte

Sekretari i Përgjithshëm Gazmend Bardhi tha se një ish-ministër kishte shtëpi në mes Tiranës dhe Gjirit të Lalzit dhe deklaronte 0 pasuri.

“Një ish-ministër që ka qenë në ministri shumë kohë, jo shumë larg përpara, kishte shtëpi në mes Tiranës, shtëpi në Gjirin e Lalzit. E shoqëronte Garda në shtëpinë këtu dhe regjistronte Garda: “E mora ministrin nga filan shtëpi thoshte, e çova në fundjavë në filan shtëpi në Gjirin e Lalzit”. Dhe ministri në deklaratatët e pasurisë deklaron që ka zero pasuri. Nëpërmjet këtij procesi, ky ministri nëse e ka shtëpinë në emër të Gazment Bardhit, do verifikohet si e bëri shtëpinë Gaz Bardhi“, tha ai për Opinion.