BREAKING NEWS

I quan “siptari” shqiptarët, Konventa e BE-së dënon ashpër gjuhën e ministrit serb: Deklarime të tilla shkelin dinjitetin e institucioneve të republikës, është obligim...

I quan “siptari” shqiptarët, Konventa e BE-së dënon
x
BREAKING NEWS

Detaje nga ngjarja e rëndë në Pukë/ 11-vjeçari dyshohet se u plagos me armë zjarri nga një...

Detaje nga ngjarja e rëndë në Pukë/ 11-vjeçari
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte fasadë dhe mashtrim, Rama e kishte paracaktuar emrin e Kreut të Shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte
x
BREAKING NEWS

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në Pukë

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në
x
BREAKING NEWS

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për efektivin e FNSH

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për
x
BREAKING NEWS

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në gadishullin e Karaburunit

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në
x
BREAKING NEWS

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama falenderon publikisht...: Këta i zbardhen faqen Shqipërisë

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x

Politike

“Sfurqet, kazmat e lopatat që përdorte ditën e zgjedhjeve i mbaruan”, Romeo Kara del me deklaratën e fortë për Ilir Metën: Tani për t’i hedhur benzinë zjarrit...(FOTO)

“Sfurqet, kazmat e lopatat që përdorte ditën e zgjedhjeve i

Juristi Romeo Kara ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale pas mesazheve që u bënë publike dje që Presidenti Meta ka shkëmbyer ditën e protestës në selinë blu me deputetin demokrat Belind Këllëçin.

Me ironi juristi shkruan se Ilir Metës i kanë mbaruar sfurqet e kazmat që përdorte ditën e zgjedhjeve dhe tashmë iu është kthyer SMS-ve për t’i hedhur benzinë zjarrit.

“Sfurqet, kazmat e lopatat, qe do perdorte diten e zgjedhjeve i mbaruan, por deshira dhe sms-benzine per t'ia hedhur zjarrit, jo.”, shkruan Romeo Kara.

“Sfurqet, kazmat e lopatat që përdorte ditën e zgjedhjeve i

Më të lexuarat