BREAKING NEWS

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon çfarë ka ndodhur me ish-ministrin

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon
x
BREAKING NEWS

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela Gugallja. Ja në çfarë vendi të botës është ndaluar

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela
x
BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x
BREAKING NEWS

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e Alda Klosit? Ja si përgjigjet avokati i ish-zyrtares

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e
x
BREAKING NEWS

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi bashkëpunëtores së tij pas shpalljes “non grata”, fton militantët të “rrethojnë” Kuvendin dhe dërgon “kamikazë” te shtëpia e Ramës në Surrel

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi
x
BREAKING NEWS

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon menjëherë avokati i saj: Ka pasur një debat të gjatë në këtë seancë. Ja versioni që ka dhënë Rozeta Dobi për herë të katërt

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon
x
BREAKING NEWS

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu gjetën mbi 500 mijë euro cash në banesë

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha i bindur se “Hamza” Ilir Meta do e tradhtojë sërish, ja pse kreu i “Foltores” nuk do futet në zgjedhjet e 14 majit me logon e PL dhe dera e hapur e pazarit për “non gratin” e lirinë e Shkëlzenit

Sali Berisha i bindur se “Hamza” Ilir Meta do e tradhtojë
x

Politike

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më ftojnë sot si drejtues në polici nuk pranoj. Ja arsyeja e fortë

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më

Në një emision televiziv, kandidat në Primaret e PD-së, Shemsi Prençi u shpreh se shumë policë janë kapur duke u marrë me drogë.

Ai tha se nëse sot e ftojnë të marrë një post të lartë në Policinë e Shtetit, ai nuk do të pranonte, pasi nuk do që të punojë me kriminelë.

Prençi: Kur ka ndodhur që kupola e ministrisë së Brendshme, me kulmin në 2016 që raportoheshin avionë me drogë, ndërsa qeveria thoshte se janë karkalecë, derisa ranë disa avionë. U vërtetua se drejtorë policie u futën ne burg ose janë në arrati.

Polici në Lezhë mori leje për 2 muaj dhe e dinin shefat e policisë që ai po merrej me drogë. Nëse do të marrësh nga kategoria e patronazhistëve, ku ata po futen në burg edhe nga OSHEE duke lidhur dritat për drogë. Po të më lusin sot të shkoj në polici, që është një profesion që e dua, pikërisht për këto arsye nuk shkoj. Nuk punohet me trafikantët e drogës.

Më të lexuarat