BREAKING NEWS

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron arrestime të politikanëve: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë: Ja cili është kryebashkiaku që nuk do rikandidojë dot në zgjedhjet e ardhshme pasi do të jetë nën hetim

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë:
x

Politike

Sherri brenda PD-së në Parlament, reagon Jozefina Topalli: Mësuam se deputetin Basha përveç Policisë, e ka marrë në mbrojtje...

Sherri brenda PD-së në Parlament, reagon Jozefina Topalli: Mësuam

Seanca e sotme plenare e Parlamentit nisi me akuza të forta nga deputetët e përjashtuar nga Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike, të cilët në fjalën e tyre u shprehën se Lulzim Basha nuk ka asnjë të drejtë që t’i përjashtojë, pasi nuk është më kryetar i PD-së që prej referendumit të 18 Dhjetorit.

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli në një postim në rrjetet sociale ka akuzuar Lulzim Bahsën, pasi shprehet se përveç Policisë, ai tashmë është marrë në mbrojtje edhe nga mazhoranca dhe Kryetarja e Parlemantit, teksa i referohet replikave mes Taulant Ballës dhe Flamur Nokës.

“Nga seanca parlamentare direkt mesuam se deputetin Lb pervec policise se shtetit e ka marre ne mbrojtje edhe maxhoranca parlamentare si dhe Kryetarja e Kuvendit.

Vendimi i tyre ne thyerje te plote te Kushtetutes e  rregullores eshte precedent i rrezikshme per pluralizmin shqiptar”, shkruan Topalli.

 

Më të lexuarat