Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Sherri për Cakajn/ Balla i përgjigjet ashpër Metës: S'keni shans e s'do keni asnjë mundësi të...

Postuar: 12/01/2019 - 23:59

Kreu i grupit Parlament të PS, Taulant Balla, i është përgjigjur me një statuts në facebook Presidentit Meta, ndërsa i kërkon këtij të fundit të ruajë qetësinë e mos të bëhet qesharak. Balla shkruan se PS nuk është as PD, as LSI dhe s’kemi ndërmend të humbasim kohë me konflikte te kota.
 
Statusi i Plotë
Zoti President, ne s’ju pengojmë dot të jeni Iliri qesharak që kemi njohur me shumë se sa njëherë kur Monika i’a fut kokën në çizmen e saj! Por këto bumjet tuaja që po e bëjnë edhe Bujar Nishanin të duket si Xhefersoni, nuk impresionojnë dot më askënd.
 
Ne s’jemi as PD, as LSI dhe s’kemi ndërmend të humbasim kohë me konflikte të kota me ju. Sepse ju s’keni asnjë shans dhe s’do keni asnjë mundësi të pengoni as punën tonë dhe as Reformën në Drejtësi, që e di Shqipëria dhe bota se sa shumë e deshironi të realizohet.
 
Por meqë ju kemi dhënë votën si President, ju ftojmë të ruani qetesinë sa të mundeni sepse duke u bërë ju qesharak, sigurisht edhe ne nuk ndjehemi mirë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/06/2019 - 23:10

 Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj tha në “Opinion” se policia shqiptare është për tu marrë me kriminelët, dhe jo me të gjithë popullin, në rast se ky i fundit ngrihet kundër organizimit të zgjedhje

Postuar: 24/06/2019 - 23:05

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “A show” në News 24 foli për zgjedhjet lo

Postuar: 24/06/2019 - 22:55

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e e pyetur në lidhje me deklaratat e Ramës se rrezikon burgun, t

Postuar: 24/06/2019 - 22:53

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është e bindur që kryeministri Edi

Postuar: 24/06/2019 - 22:36

Kryetarja e LSI dhe njëherësh bashkëshorte e presidentit, Monika Kryemadhi tregoi të vetmen betej

Postuar: 24/06/2019 - 22:25

Ish-kreu i Shoqatës së të Përndjekurve Politikë Antikomunistë të Shqipërisë dhe themeluesi i Part

Postuar: 24/06/2019 - 22:22

Kryebashkiaku i Mallakastrës, Agron Kapllanaj u shpreh se do të futet në burg në 30 qershor dhe n