Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shfaqet ish kryeministri Fatos Nano, shikoni gjestin e veçantë për banorët e Astirit

Postuar: 15/06/2019 - 23:10

 Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij Xhoana Nano, këtë pasdite kanë kaluar me makinën në zonën e unazës së Re, por tek "Astiri" si çdo pasdite, banorë të zonës mbështetur nga Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim, kanë dalë në protestë kundër projektit të Unazës së Madhe. 

Banorët bllokojnë rrugën duke mos lejuar kalimin e makinave. Por në një foto që ka shpërndarë Partia Demokratike në grupin në Whatsapp, shihet ish kryeministri Fatos Nano pasagjer, teksa makinën e drejton bashkëshortja e tij Xhoana Nano. Kjo e fundit i ka përshendetur me dorë protestuesit, ndërsa Fatos Nano është fotografuar teksa jep "OK" duke bëre shenjën me dorë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2019 - 13:33

Deputeti socialist Sadi Vorpsi i ftuar në emisionin “KafeIN”, gjatë një interviste me moderatorin Flavio Qarri tha se Asambleja e PS që do të mblidhet pasditen e së martës, ka në fokus të saj analizën e zg

Postuar: 23/07/2019 - 13:19

Ish-deputeti Endrit Braimllari, Sekretar i Përgjithshëm i LSI-së, akuzoi Kryeministrin Edi Rama s

Postuar: 23/07/2019 - 12:26

Kryetari i PD, Lulzim Basha, deklaroi nga Tropoja se qeveria ka diskriminuar bashkitë e veriut pë

Postuar: 23/07/2019 - 12:20

Nenkryetari i Partisë Demokratike Edmond Spaho deklaroi se opozita do të vijojë protestat si rrug

Postuar: 23/07/2019 - 12:10

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë dhënë dje një mesazh shumë të qartë për të gjithë pushtetarë

Postuar: 23/07/2019 - 11:27

Ish-deputeti i PD, Tritan Shehu përmes një statusi në “Facebook” shprehet se procesi