BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Politike

Shkodra bum infektimesh me COVID-19 pas Tiranës, reagon Jozefina Topalli

Shkodra bum infektimesh me COVID-19 pas Tiranës, reagon Jozefina Topalli

Shkodra është qyteti i dytë me numrin më të lartë të të infektuarve në Shqipëri. Pas Tiranës me 181 raste, 'kryeqyteti i veriut' ka plot 44.

Situata atje paraqitet problematike, ndërkohë që ka reaguar dhe ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli.

Ajo ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram, ku duket e shqetësuar për situatën në qytetin e saj.

"Me sytë nga Shkodra", shkruan ajo krahas fotos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me sy nga Shkodra..

A post shared by Jozefina Topalli (@topallijozefina) on