Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

A shkon LSI në zgjedhje me Ramën kryeministër? Ish-deputeti ‘tradhton’ Bashën: Unë shkoj që të dielën…

Postuar: 17/09/2019 - 23:14

Ish-deputeti i LSI Përparim Spahiu i pyetur nëse Lëvizja Socialiste për Integrim shkon në zgjedhje me Ramën kryeministër, deklaroi se të jetë për të, shkon në zgjedhje përballë kryeministrit që të dielën.

“Ky është një diskutim që do mblidhemi ne si LSI dhe do të vendosim. Unë shkoj në zgjedhje me Ramën që të dielën”, tha Spahiu.

Përparim Spahiu theksoi se është i gatshëm që të shkojë personalisht në zgjedhje me Ramën, për t’u përballur me të keqen.

“Kur them jam i gatshëm personalisht të shkoj në zgjedhje me Ramën, e them që duhet shkuar. Sigurisht, në një demokraci shkohet në zgjedhje dhe njëra palë fiton,. Nuk po flas e nuk po them që do shkojmë si në Betejën e Valikardës në Bulqizë, por në zgjedhje do shkoja”, deklaroi Spahiu.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 09:50

Pas fjalorit jo të përshtatshëm në rrjetet sociale, është shkarkuar nga detyra Aurel Voda, drejtori i Fondit të Detyrueshëm Shëndetësor dhe njëkohësisht bashkëshorti i zv.ministres së Brendshme, Rovena Voda.

Postuar: 23/10/2019 - 09:22

“Greqia është në favor të rrugës evropiane të Ballkanit Perëndimor, jo vetëm sepse e shndër

Postuar: 23/10/2019 - 09:20

Shtetet e Bashkuara të Amerikës pritet të nisin një fazë të dytë bllokime vizash për pushtetarët

Postuar: 23/10/2019 - 09:15

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë shtuar presionet me qëllim nisjen e luftës ndaj korrupsionit

Postuar: 23/10/2019 - 09:14

Një përqafim mes ish-sekretarit të Përgjithshëm të PS, Arben Ristanit dhe deputetes socialiste Mi

Postuar: 23/10/2019 - 09:00

Presidenti kosovar, Hashim Thaçi, ka rrëfyer dje të gjitha skandalet e ish-kryeministrit Sali Ber