BREAKING NEWS

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto kategori! Kryeministri Edi Rama tregon kush përfiton

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto
x
BREAKING NEWS

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit për t’i dhuruar ish-kompleksin “Partizani” dhëndrit të Sali Berishës

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit
x
BREAKING NEWS

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën lidhet nga aferat dhe Soros, Perëndimi do ketë paketë surprizë

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë dy emrat e njohur të politikës që do takojë

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë
x
BREAKING NEWS

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit amerikan: Rusia do të humbasë Donbasin dhe Krimenë, ja çfarë e pret “Carin” deri në vitin 2023

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit
x
BREAKING NEWS

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim: Të përfshirë dhe zyrtarë!

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim:
x

Politike

Shpallja ‘non-grata’ e Berishës nga SHBA dhe Britania e Madhe, Evi Kokalari del me deklaratën e papritur dhe ka një paralajmërim: E kemi ditur se sa i implikuar është...

Shpallja ‘non-grata’ e Berishës nga SHBA dhe Britania e Madhe,

Aktivistja Evi Kokalari i ka dalë sërish në krah ish-kryeministrit Sali Berisha. Sipas saj shpallja non-grata e Berishës edhe nga Britania e ka bërë situatën më bajate.

Kokalari shkruan se gjithsesi lufta vazhdon.

Postimi i plotë:

E kuptoni tashti se sa kot ishte "non-grata" e Berishes?

Kushdo qe kishte pak logjike te analizonte situaten, e kuptonte se thelbi i ketij desinjimi nuk ishte nje "korrupsion" i mundshem i 10 vitete me pare. Thelbi ishte shkaterrimi i opozites ne favor te klauneve te George Soros. 'Korrupsioni" ishte alibija. Prandaj akoma presim prova, jo se ata qe i kerkuan ato se kane kuptuar qe prova s'ka. Ama fytyren e DASH-it te Bidenit, qe e kane armatosur per kundershtare sic kane bere me FBI dhe Departamentin e Drejtesise, e ekspozuan.

Kush kishte sy te shikonte dhe mendje te logjikonte, i doli Berishen ne krahe qe diten e pare. Te tjeret jane ata qe e lane Shqiperine ku eshte.

Tashti ajo letra e UK e beri situaten akoma me bajate, jo se nuk e kemi ditur se sa i implikuar eshte Soros me Tony Blair e disa te tjere ne UK....

Gjithsesi lufta vazhdon gjithandej !!

Më të lexuarat