BREAKING NEWS

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në të gjithë vendin, si parashikohet të jetë moti për ditën e sotme

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në
x
BREAKING NEWS

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin kërkimet për kapjen e autorit

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin
x
BREAKING NEWS

Shqiptarët me gomone për në Angli/ Ambasadori britanik takon Gledis Nanon dhe bën deklaratën e fortë: Do depërtohen, nuk mund të kenë kurrë...

Shqiptarët me gomone për në Angli/ Ambasadori britanik takon
x
BREAKING NEWS

Publikohet dokumenti i gjykatës, Donald Trump po hetohet për ‘Spiunazh’, ja çfarë u gjet gjatë kontrollit nga FBI (Dokumenti)

Publikohet dokumenti i gjykatës, Donald Trump po hetohet për
x
BREAKING NEWS

Kamioni me grurë përmbyset në mes të autostradës, reagon ashpër Erion Braçe: Zotërinj të policisë, buka nuk shkelet, nuk kalojnë makinat mbi...

Kamioni me grurë përmbyset në mes të autostradës,
x
BREAKING NEWS

Foto/ Aksident i frikshëm në Levan-Tepelenë, plagosen 8 persona, detajet e para

Foto/ Aksident i frikshëm në Levan-Tepelenë, plagosen 8 persona,
x
BREAKING NEWS

“Do ketë ‘non-grata’ të tjerë politikanësh”/ Ambasadorit britanik bën paralajmërimin tronditës: Ja kur do të fillojë vala e dytë

“Do ketë ‘non-grata’ të tjerë
x
BREAKING NEWS

Veliaj i përgjigjet ‘flakë për flakë’ ish-presidentit: Për të jetuar unë shisja fiq, Ilir Meta spiunonte miqtë

Veliaj i përgjigjet ‘flakë për flakë’
x

Politike

Shpend Ahmeti i bën një dhuratë jo të zakonshme kryebashkiakut Përparim Ramës

Shpend Ahmeti i bën një dhuratë jo të zakonshme

Në momentin e dorëzimit zyrtar të detyrës së kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe Përparim Rama kanë lëshuar ndaj njëri-tjetrit edhe batuta.

Megjithatë, ajo që ra në sy dhe befasoi të pranishmit, ishte një dhuratë që Shpend Ahmeti ia bëri Përparim Ramës.

Ai i dha kryetarit të ri të Prishtinës një tastaturë, por në mungesë të dy shkronjave.

Shpend Ahmeti i bën një dhuratë jo të zakonshme

‘’Shkronjën P dhe R, ia kam hequr që mos me mund me shkrujt Përparim Rama’’, është shprehur Shpend Ahmeti.

Megjithatë, Përparim Rama qe i shpejtë dhe iu përgjigj se ‘’me P dhe R, shkruhet Prishtina’’, njofton Klan Kosova.

Shpend Ahmeti i bën një dhuratë jo të zakonshme

Më të lexuarat