BREAKING NEWS

COVID-19/ Më shumë se 2 mijë testime! Ministria e Shëndetësisë tregon sa persona rezultuan të infektuar ditën e sotme

COVID-19/ Më shumë se 2 mijë testime! Ministria e
x

Politike

‘Shpërthen’ Ilir Meta, lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Ramën: Mos guxo të...

‘Shpërthen’ Ilir Meta, lëshon paralajmërimin

Kreu i shtetit Ilir Meta ka vijuar me paralajmërimet ndaj kryeministrit Edi Rama. ”Mos guxo të provokosh trazira se nuk do të përballesh me ilir Metën, por 10 milionë shqiptarë”, është shprehur presidenti në emisionin e Arjan Çanit.

Më tej Meta ka shtuar: Keni 20 vite që merreni me atletet, me brekushet…më fal që po e them këtë eee, më fal shumë. Kështu që mos më pyesni më për këto gjëra julutem, aman. Se këto janë si ato lajmet për atletet dhe brekushet dhe harrojmë çfarë po ndodh në Shqipëri. Ajo që ndodhi në Kuvend, njerëzit që po vdesin nga Covid-19”.

Më të lexuarat