BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Politike

Shpërthen zv/kryeministri: Kush e shiti pështymën për 50 mijë lekë, turpin të mbajë!

Shpërthen zv/kryeministri: Kush e shiti pështymën për 50

Zv/kryeministri Erion Braçe ka ironizuar kundërshtarët e tij politikë me anë të fotove të rrugës së Cermës. Braçe thotë se qentë lehën fort si talebanë dhe kriminelë por puna shkon përpara.

Postimi i plotë

VAZHDOJME! PUNOJME!
Sepse nuk ishte “ASFALT ELEKTORAL”, “PUNE PER ZGJEDHJE”!
RRUGA E CERMAVE ECEN;
TANI NE TERRITORIN E CERME SHKUMBIN!
Qente lehen, madje lehen fort sic nje taleban e kriminel e ben perhere;
POR PUNA SHKON PERPARA!
Sherbim per njerezit!
Pune per ta!
Asgje tjeter nuk ka vlere!
Kush peshtyu punen e shiti peshtymen per 50 mije leke, turpin te mbaje!

Shpërthen zv/kryeministri: Kush e shiti pështymën për 50