BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x

Politike

“Shpresoj që ta lexosh këtë koment”, qytetarët ‘masakrojnë’ Berishën: Prindërit më thanë që Saliu erdhi në pushtet me turp dhe do të largohet me...

“Shpresoj që ta lexosh këtë koment”, qytetarët

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe anëtarët e familjes së tij janë shpallur "non grata" nga Departamenti Amerikan i Shtetit.

Berisha ka vendosur të sfidojë Sekretarin Amerikan të Shtetit Anthony Blinken duke e paditur për shpifje ndaj tij. 

Ai akuzoi Sekretarin Amerikan të Shtetit Anthony Blinken se ka shpifur dhe ka përgënjeshtruar personalitetin e tij pasi sipas Berishës, ai nuk ka qenë i përfshirë në asnjë aferë korruptive në të gjitha vitet e pushtetit.

Gjatë kësaj periudhe, Berisha ka vazhduar me denoncimet e tij kundër kryeministrit Rama, duke publikuar çdo mesazh nga qytetari dixhital.

Në mesazhet e tij ka patur reagime të ashpra të qytetarëve, të cilët nuk e kanë kursyer Sali Berishën edhe pse në faqen e tij të rrjetit social. Ata shprehen se pas kësaj qëndron vetë Sali Berisha.

“Shpresoj që ta lexosh këtë koment. Në vitet 1991-1992 kur errdhe në pushtet Sali, prindërit e mi të cilët nuk ishin komunista na thanë: ky njeri ka arrdhë në pushtet me turp dhe do të largohet me turp. Sa e vërtetë doli ky konstatim. Qofsh gjithmonë i mallkuar”, i shkruan një qytetar.

KOMENTET

“Shpresoj që ta lexosh këtë koment”, qytetarët

“Shpresoj që ta lexosh këtë koment”, qytetarët

“Shpresoj që ta lexosh këtë koment”, qytetarët

 

“Shpresoj që ta lexosh këtë koment”, qytetarët

“Shpresoj që ta lexosh këtë koment”, qytetarët