BREAKING NEWS

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit të Ekspertëve: Duke nisur nga nesër do të...

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit
x

Politike

‘Shqipëria buzëqesh’, Rama nxjerr fotot: Vazhdon vaksinimi ndaj koronavirusit i gjyshërve mbi 80-vjeç!

‘Shqipëria buzëqesh’, Rama nxjerr fotot: Vazhdon vaksinimi

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa fotografi ku paraqiten gjyshër mbi 80 vjeç, duke u vaksinuar ndaj koronavirusit.

Rama iu uron jetë të gjatë gjyshërve dhe gjysheve, duke shtuar se Shqipëria vazhdon të buzëqesh.

'Edhe 100

*Tiranë, vazhdon vaksinimi i gjyshërve e gjysheve +80 vjeç

#ShqipëriaBuzëqesh'-shkruan kryeministri Edi Rama në postimin e tij.

Edhe 100???? *Tiranë, vazhdon vaksinimi i gjyshërve e gjysheve +80 vjeç?? #ShqipëriaBuzëqesh????

Posted by Edi Rama on Sunday, 28 February 2021