BREAKING NEWS

BBC News konfirmon ekzistencën e vaksinave me çip të Bill Gates, miliarderi përgënjeshtron dhe akuzon mediat sociale

BBC News  konfirmon ekzistencën e  vaksinave me çip të Bill
x

Politike

“Shqipëria e bukur”, kryeministri Rama publikon pamjet mbresëlënëse nga mali i Çajupit

“Shqipëria e bukur”, kryeministri Rama publikon pamjet

Mali i Çajupit është kthyer në një destinacion për turistët vendas e të huaj.

Ky vend po renditet përherë e më shumë si një nga pikat elitare të turizmit shqiptar, duke thithur një numër gjithnjë në rritje të turistëve.Kryeministri Edi Rama në kuadër të rubrikës “Shqipëria e bukur” publikoi sot fotografi nga Çajupi, duke ftuar turistët të vizitojnë këtë vend të mrekullueshëm.

Më të lexuarat