BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbardh detaje të reja: Ja cilat janë dyshimet kryesore të policisë

Zhdukja e Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbardh detaje të reja: Ja cilat
x

Politike

“Shqipëria është në rrezik”, deklarata e fortë e Spartak Brahos: Sali Berisha është një kriminel i ftohtë, të vret e s’të qan

“Shqipëria është në rrezik”, deklarata e

Ish-deputeti i Partisë Socialiste Spartak Braho ka folur në lidhje me protestën e 7 korrikut, të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Braho tha se për interesat e tij dhe të familjes për shpalljen “non grata”, Berisha kërkon që të nxjerrë njerëzit në rrugë, teksa e quajti “kriminel i ftohtë”.

“Shqipëria është në rrezik po nuk e nxjerr nga rreziku Berisha.

Berisha është kriminel i ftohtë të vret e s’të qan. Është shpallur non grata.

Për interesat e tij dhe të familjes dhe për këtë kërkon të nxjerrë popullin në rrugë.

Dhe për këtë që është më ironike do shkoj dhe Ilir Meta me Monikën krahë për krahë.

Asnjë nuk është opozitar nga këta. Janë të prekur nga interesa", tha Braho.

 

Më të lexuarat