BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Politike

Shqipëria fiton ndaj Hungarisë, Braçe këshillon çunat e kombëtares: Përtej fitores, vlen pafund RINGRITJA

Shqipëria fiton ndaj Hungarisë, Braçe këshillon

Pas fitores së Shqipërisë, ndaj Hungarisë, ka ardhur reagimi i shumë figurave publike, ndër to edhe politikanë që kanë uruar ekipin për fitoren historike.

Një prej tyre ka qenë edhe ish-kryeministri Erion Braçe i cili veç urimit ka dashur edhe tu japë disa këshilla çunave të kombëtares.

Postimi i plotë:

PERTEJ FITORES,
VLEN PAFUND RINGRITJA!
Pas asaj humbjeje ne Poloni,
RINGRITJA vlen me shume se tre pike.
TANI, ME KEMBE NE TOKE!
Pash ate zot mos nis fluturimi i zakonshem e pastaj perplasja pertoke!
Qetesi, besim, modesti e force!
VO: sa british Broja dhe sa gola angleze moren hungarezet kete jave!

Më të lexuarat