BREAKING NEWS

Kremlini merr vendimin drastik, ‘burgos’ brenda Rusisë bashkëpunëtorët e Putinit, zbardhet arsyeja e fortë

Kremlini merr vendimin drastik, ‘burgos’ brenda Rusisë
x
BREAKING NEWS

“Për herë të parë kemi një komunikim...”/ Gazetarja zbardh detaje nga takimi në Bruksel mes deputetëve të Shqipërisë dhe atyre të PE

“Për herë të parë kemi një komunikim...”/
x
BREAKING NEWS

“Dy plumba në gjoks, një në kokë”, del autopsia e gruas shtatzënë që u vra nga burri para maternitetit

“Dy plumba në gjoks, një në kokë”, del autopsia
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së dhe Ballkani Perëndimor, Vuçiç merr vendimin e fundit drastik: Askush në Tiranë!

Samiti i BE-së dhe Ballkani Perëndimor, Vuçiç merr
x
BREAKING NEWS

Samiti i 6 dhjetorit/ Berisha hedh akuza të rënda ndaj Ramës: Është përfaqësuesi më i zi i mafies shqiptare, do u tregojmë liderëve europianë se...

Samiti i 6 dhjetorit/ Berisha hedh akuza të rënda ndaj Ramës:
x
BREAKING NEWS

Rrëqeth dëshmitarja e viktimës 35-vjeçare: Doli nga spitali për të blerë bukë dhe...

Rrëqeth dëshmitarja e viktimës 35-vjeçare: Doli nga
x
BREAKING NEWS

Shkrimtari serb habit me deklaratën: Serbia nuk ka ku shkon, do ta njohë Kosovën, ja cilat janë qëllimet e qeverisë

Shkrimtari serb habit me deklaratën: Serbia nuk ka ku shkon, do ta
x
BREAKING NEWS

Policia aksion ‘blic’ në Librazhd, sekuestrohet një sasi e konsiderueshme droge gati për shitje, zbardhen detajet e fundit nga operacioni

Policia aksion ‘blic’ në Librazhd, sekuestrohet një sasi e
x

Politike

“Është apo jo gjallë”/ Revoltohet ish-ministri i Ramës: E kuptoni ç’bëhet apo jo?! E gjithë politika po merret me Vis Martinaj, ndërkohë energjia me 42 lekë/kilovati

“Është apo jo gjallë”/ Revoltohet ish-ministri i

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar situatën aktuale. Ai thotë se prej dy javësh, politika po merret me fatin e Ervis Martinaj, ndërsa kriza energjitike është një çështje jo më me pak rëndësi.

Manjani thekson se konsumatorët do të paguajnë 42 lekë për kilovat, ndërsa çmimi i energjisë që prodhohet në vend është 2,3 lekë.

“E kuptoni ç'bëhet apo jo?! E gjithë politika po merret me Vis Martinin. Ka 2 javë kështu. Ndërkohë 42 lekë kilovati i energjisë që prodhohet në vend nga pasuria jonë publike me 2.3 lekë. Visi, kjo është çështja?!”-ironizon ish-ministri.

 

Më të lexuarat