BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon si e gjeti Charlie McGonigal te restoranti i njohur: Ishte në tavolinë me ish-politikanin biznesmen

Artan Hoxha tregon si e gjeti Charlie McGonigal te restoranti i njohur: Ishte
x
BREAKING NEWS

“Jemi më pranë se kurrë ‘amnistisë fiskale’”/ Artan Hoxha ironizon projektin e Portit të Durrësit dhe zbardh prapaskenat e forta: Çmimi ”dysheme” nis nga...

“Jemi më pranë se kurrë ‘amnistisë
x
BREAKING NEWS

“Vetëm Luiz Ejlli e përmbys Ramën”/ Ish deputeti habit me deklaratën: Nuk janë burra shteti, por...

“Vetëm Luiz Ejlli e përmbys Ramën”/ Ish deputeti
x
BREAKING NEWS

“Koha e tyre ka përfunduar”, Hoxha del me deklaratën e fortë kundrejt Ramës: Bandat e tij humbet përballë uraganit blu

“Koha e tyre ka përfunduar”, Hoxha del me deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Beteja në KZAZ, analisti bën paralajmërimin e fortë: Ja çfarë do të ndodhë me zgjedhjet brenda PD-së nëse vazhdojnë kështu

Beteja në KZAZ, analisti bën paralajmërimin e fortë: Ja
x
BREAKING NEWS

Deputeti i PD-së zbulon arsyen e vërtetë pse u përjashtua Berisha nga Kuvendi

Deputeti i PD-së zbulon arsyen e vërtetë pse u përjashtua
x
BREAKING NEWS

Emigrantët sollën 1.14 mld euro, nuk do e besoni dot se nga cili shtet kryesohet rënditja e parave të ardhura

Emigrantët sollën 1.14 mld euro, nuk do e besoni dot se nga cili shtet
x
BREAKING NEWS

Agron Neza, dëshmitar apo "i penduar" i FBI-së? Demaliaj ngre dyshime të forta dhe zbardh prapaskenat

Agron Neza, dëshmitar apo "i penduar" i FBI-së? Demaliaj
x

Politike

"Është e vështirë..."/ Deputeti më i vështirë për t’u menaxhuar në seancë, flet nënkryetarja Ermonela Felaj

"Është e vështirë..."/ Deputeti më i

Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj dhe njëkohësisht nënkryetare e Kuvendit u shpreh në një intervistë për Euronews Albania se gjatë një seancë plenare gjithë shqetësimi lidhet me respektimin e rregullores.

Ajo nuk dha një emër se cili është deputeti më i vështirë për t’u menaxhuar, por nënvizoi se ndonjëherë haset me vështirësi edhe me kolegët e partisë së saj gjatë seancës.

“Gjithë shqetësimi i menaxhimit të një seance plenare lidhet me respektimin e rregullores dhe njohjen e të drejtave të gjithësecilit deputet qoftë ai maxhoranës apo opozitës. Është e vështirë edhe me kolegët e paritisë tënde në fakt, që të kesh mirëkuptim për zbatimin e rregullave. Duhet të mundësojmë një seancë serioze për të gjithë ata që na ndjekin”, u shpreh ajo.