BREAKING NEWS

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat, deputetja ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat,
x
BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Politike

Është gati për të konkurruar për kryetar në PD? Ja si përgjigjet Bujar Nishani

Është gati për të konkurruar për kryetar në PD? Ja

Ish-presidenti Bujar Nishani u pyet nëse është i gatshëm të kandidojë për kryetar të Partisë Demokratike nëse lëvizja e Berishës finalizohet me shkarkimin e Bashës.

Nishani u përgjigj, se nuk e ka një projekt të tillë dhe se emrin e Kryetarit të ri do ta zgjedhë Kuvendi Kombëtar.

“Unë nuk kam një projekt të tillë. Kuvendi Kombëtar nuk do të mblidhet për të bërë tavull por për këtë. PD ka flukse pafund”, deklaroi Nishani për Fax News.

Më të lexuarat