BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Politike

“Është qelbur në pushtet dhe jeton me erën e tij”/ Manjani shpërthen keq ndaj Edi Ramës: Ai është i sigurtë që ...

“Është qelbur në pushtet dhe jeton me erën e

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka dalë me një reagim të revoltuar në rrjetet sociale pas gjuhës së ashpër që kryeministri Edi Rama përdori në Bruksel kundër Europës.

Postimi i plotë:

Pyetja është si ka mundësi që nxorri gjithë atë helm kundër Europës?!

Sigurisht që e kuëton rëndësinë e fjalëve që lëshon. Nuk është as budalla e as gomar, si i pëlqen të hiqet.

Atëherë si ka mundësi?!

Ai me Brukselin e kishte mirë..!?

Është QELBUR NË PUSHTET. Kjo është arsyeja. Ai ndjehet i fortë, i pazëvendësueshëm, i bindur që do vdesë në pushtet.

Ai është i sigurtë që nuk ja merr njeri karriken. Është më shumë se "kolltukofag".  Është qelbur aty në pushtet. Jeton me erën e tij. As hapja e dritareve nuk lejohet... Ai jeton i blinduar në qelbjen e vet.

Atij nuk e duhet Europa, por pushteti që i kënaq ndjesinë e qelbjes.

Për fat të keq edhe mileti Europën e përdor për emigracion, ose për ta sharë "kurvë". Dhe po ky milet ende pëlqen atë që është qelbur në pushtet.

Ndaj dhe Ai sillet ashtu siç sillet...

Ja kështu më del hesapi mua...

Më të lexuarat