BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Politike

“Është shenjë sëmundjeje mendore. Është i rrezikshëm ky”, Spartak Ngjela përplaset ashpër me Arlind Qorrin: Ti nuk je Aristoteli, komentator politik je

“Është shenjë sëmundjeje mendore. Është i

Pas përplasjes me Lisandër Hoxhën, avokati Spartak Ngjela u përball në Politiko në Top Neës këtë të premte edhe me Arlind Qorin të “Organizatës Politike”.

“Ky është i sëmurë. Shiko si zverdhet. Është shenjë sëmundjeje mendore. Është i rrezikshëm ky”, iu drejtua ai moderatorit Alfred Lela gjatë diskutimeve.

Debati nisi mbi marksizmin dhe oligarkët.

“Ti je injorant prandaj s’e di që marksizmi nuk flet për oligarkët. Marksizmi flet për borgjezët dhe borgjezi. Për oligarkët flet liberalizimi. Po ti mirë që nuk paske lexuar Marksin, po s’paske lexuar as për liberalizimin”, iu kthye Arlind Qori.

“Kemi ardhur të diskutojmë politikisht këtu. Ti nuk je Aristoteli, komentator politik je”, vijoi ai.

“Politika nga avokatia vjen. Në perëndim të gjithë deputetët vijnë nga avokatia”, u shpreh Ngjela, që tha se në studio ishte ftuar si avokat.

Më të lexuarat