BREAKING NEWS

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim, përfaqësuesit e Këshillit Politik bëjnë një tjetër lëvizje

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim,
x

Politike

“Është vënë në dispozicion një repart i veçantë për gratë shtatzëna”, Manastirliu publikon video-mesazhin e doktorit të njohur

“Është vënë në dispozicion një repart i

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka postuar video-mesazhin e doktor Maksim Gjoni, ku shprehet se që nga fillimi i epidemisë #COVID19 në vendin tonë. ai u ka shërbyer me përkushtim nënave dhe bebeve në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë

POSTIMI  I MANASTIRLIUT

Doktor Maksim Gjoni, që nga fillimi i epidemisë #COVID19 në vendin tonë, u ka shërbyer me përkushtim nënave dhe bebeve në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë.

Dr. Maksi, i siguron qytetarët se janë marrë të gjitha masat duke vënë në funksion një repart të veçantë për gratë shtatëzëna që mund të preken nga #Covid19

#KrenarePërMjekët

#BASHKË

Më të lexuarat