BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Politike

“Është xhandar i bandës së Elbasanit bashkë me...!”/ Balla i përgjigjet ‘dhëmbë për dhëmbë’ Berishës: Ke bashkëpunuar me Milloshenvicin duke dërguar...

“Është xhandar i bandës së Elbasanit bashkë

Një përplasje mes Sali Berishës dhe kryetarit të grupit parlamentar socialist Taulant Balla u regjistrua në Kuvend për çështjen e rezolutës për dënimin e gjenocidit serb në Kosovë.

Balla tha se Berisha është bashkëpunëtori i Millosheviçit dhe përdor çështjet kombëtare për interesat personale.

“Zotëria që zgjohet me vonesë dhe vjen këtu të kujtojë bashkëpunimin me Millosheviç dhe thyerjen e embargos, kuvend nuk mund të bëhet pjesë. Gjithë shqiptarët e kanë kuptuar që kur të mblidhemi me datë 7 korrik për të kujtuar viktimat e gjenocid në Srebrenicë zotëri ka thirrur protestë. E kuptoni sinqeritetin që ka bashkëpunëtor i Millosheviçit për të çështja që lidhen me interesin kombëtar”, tha Balla.

I menjëhershëm ka qene edhe reagimi i Sali Berishës.

"Tani kanë dalë të gjitha lakuriq, siç janë të gjitha gjërat. Është xhandar i bandës së Elbasanit. Bashkë me Klement Çalën. Nuk ka as si të mbron Edi Rama me Ulsi Manjën", u shpreh Berisha.

Më të lexuarat