BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Politike

“Shteti ka rënë, s’ka kuptim që vazhdon fushatën”, kryeministri Rama i kthehet qytetarit dhe i jep përgjigjen që nuk e priste: Mos ma qa hallin e...(REPLIKAT)

“Shteti ka rënë, s’ka kuptim që vazhdon

Bllokimi i trafikut ajror pas protestës së kontrollorëve të AlbControll ka ngritur një shqetësim të madh në vendin tonë dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Kryeministri Edi Rama është pyetur dhe ngacmuar për këtë çështje dhe nga komentuesit e ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Teksa poston foto nga turi i tij në Tepelenë, një komentues i shkruan kryeministrit se duhet të ishte në Rinas dhe se shteti ka rënë, ndaj nuk ka kuptim që vazhdon fushatën. Nga ana tjetër Rama i sugjeron të rrijë dhe të shohë.

Komentues: Tani duhet të ishe në Rinas jo në Tepelenë, shteti ka rënë s’ka kuptim që vazhdon fushatën dhe nuk merr masa për këtë që ndodhi, është rënia e shtetit.

Edi Rama:…mos qa hallin e shtetit ti se nuk bie shteti jo! Rri e shiko!

“Shteti ka rënë, s’ka kuptim që vazhdon

Më të lexuarat