BREAKING NEWS

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas gabimit të pafalshëm që...

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas
x

Politike

“Shumë i trishtuar”/ Tjetër reagim i ashpër nga sekretari i PPE për ndryshimet kushtetuese: Nevojitet të rregullohen…

“Shumë i trishtuar”/ Tjetër reagim i ashpër nga

Patrick Voller, Sekretari për Marrëdhëniet me Jashtë në PPE, ka reaguar mbi ndryshimet kushtetutese të miratuara dje nga Parlamenti.

Në një mesazh në Twtter, Voller shkruan: “Shumë i trishtuar që ndryshimet e fundit kushtetuese të votuara nuk u kryen në një mënyrë gjithëpërfshirëse. Nevojitet të rregullohet në kodifikim”.

“Shumë i trishtuar”/ Tjetër reagim i ashpër nga