BREAKING NEWS

LAJM FANTASTIK! Sot shënohet rekord shërimesh nga koronavirusi në Shqipëri! Bien shifrat e infektimeve, ja çfarë ka ndodhur gjatë 24 orëve të fundit

LAJM FANTASTIK! Sot shënohet rekord shërimesh nga koronavirusi në
x

Politike

Shumë pak ditë larg zgjedhjeve, zyrtarja e lartë e ODIHR i shkon në zyrë Ramës

Shumë pak ditë larg zgjedhjeve, zyrtarja e lartë e ODIHR i shkon

Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit Urszula Gaçek do shkojë në orën 10:00 në selinë e Partisë Socialiste ku do të pritet nga Edi Rama.

Fokusi i bisedimeve pritet te jenë zgjedhjet parlamentare, garancia për zgjedhje të lira dhe të ndershme dhe mbarëvajtja e procesit zgjedhor.

Më të lexuarat