BREAKING NEWS

Publikohen statistikat, në këto 2 qytete në Shqipëri lindin më shumë fëmijë me anomali

Publikohen statistikat, në këto 2 qytete në Shqipëri lindin
x

Politike

“Shumë shpejt do ketë zbulime të tjera”, PD tregon se çfarë pritet të ndodhë me kryebashkiakun e PS-së

“Shumë shpejt do ketë zbulime të tjera”, PD tregon se

Shtatori pritet të sjellë zhvillime të forta, sa i takon krizës politike në vend. Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Xhemal Gjunkshi paralajmëron fakte të tjera për Agim Kajmakun ashtu siç ndodhi edhe me Valdrin Pjetrin.  

“Jemi në kushtet të ekzistencës së një shteti. Do të nis gjithçka aty ku ndaluam. Elementi i vetëm që ka qytetari sot në dorë kundër këtyre padrejtësive është protesta. Por fatkeqësisht disa demokratë atje në Dibër që protestojnë shenjohen me snajpër ndërsa kriminelët bredhin rrugëve. Shumë shpejt ashtu sikurse për Valdrin Pjetrin, edhe për Agim Kajmakun do të ketë zbulim të fakteve të tjera, njësoj siç po grumbullohen edhe për kryebashkiakët e tjerë. Ju bëjmë  të ditur se edhe në Dibër duke filluar që të kryetari i këshillit bashkiak deri të anëtari më i thjeshtë kanë lidhje me krimin dhe vijnë nga kategoria kriminale, që të gjithë i njohin por faktet do ti bëjmë publike që ti njohi edhe Rama”, tha Gjunkshi në Fax News.