Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Shumë shpejt do ketë zbulime të tjera”, PD tregon se çfarë pritet të ndodhë me kryebashkiakun e PS-së

Postuar: 23/08/2019 - 21:08

Shtatori pritet të sjellë zhvillime të forta, sa i takon krizës politike në vend. Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Xhemal Gjunkshi paralajmëron fakte të tjera për Agim Kajmakun ashtu siç ndodhi edhe me Valdrin Pjetrin.  

“Jemi në kushtet të ekzistencës së një shteti. Do të nis gjithçka aty ku ndaluam. Elementi i vetëm që ka qytetari sot në dorë kundër këtyre padrejtësive është protesta. Por fatkeqësisht disa demokratë atje në Dibër që protestojnë shenjohen me snajpër ndërsa kriminelët bredhin rrugëve. Shumë shpejt ashtu sikurse për Valdrin Pjetrin, edhe për Agim Kajmakun do të ketë zbulim të fakteve të tjera, njësoj siç po grumbullohen edhe për kryebashkiakët e tjerë. Ju bëjmë  të ditur se edhe në Dibër duke filluar që të kryetari i këshillit bashkiak deri të anëtari më i thjeshtë kanë lidhje me krimin dhe vijnë nga kategoria kriminale, që të gjithë i njohin por faktet do ti bëjmë publike që ti njohi edhe Rama”, tha Gjunkshi në Fax News.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 23:24

Presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk, ka deklaruar se hyrja e Shqipërisë në BE është në interesin e të gjithë Evropës.

Postuar: 17/09/2019 - 23:14

Ish-deputeti i LSI Përparim Spahiu i pyetur nëse Lëvizja Socialiste për Integrim shkon në zgjedhj

Postuar: 17/09/2019 - 22:57

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi gjatë një interviste  në A2 C

Postuar: 17/09/2019 - 22:50

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi dha alarmin se në vitet e ardhshme tregu

Postuar: 17/09/2019 - 22:32

Deputeti opozitar Ralf Gjoni u shpreh se nëse nuk fiton betejën për ndryshimin e sistemit zg

Postuar: 17/09/2019 - 22:23

Ndërsa në korridoret politike janë shtuar zërat për një marrëveshje të re Rama-Basha, presidenti