BREAKING NEWS

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm për taksën ndaj Serbisë, ja çfarë u vendos dhe kur do hyjë në fuqi

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm
x

Politike

“Shumë shpejt do shkojnë nëndetëset të ngarkuara me drogë”, Sali Berisha nxjerr informacionet e tij sekrete