BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Politike

"Shumë vite ëndërruar dhe shumë e shumë herë në vite premtuar", Rama jep lajmin e mirë: Së shpejti... (VIDEO)

"Shumë vite ëndërruar dhe shumë e shumë herë

Projekti për aksin rrugor Kardhiq-Delvinë ka qenë një nga më të përfolurit nga qeveria Rama.

Ndonëse u bë një kohë e gjatë që nga nisja e punimeve, që prej shtatorit të 2018, kryeministri Rama ka dhënë një lajm të mirë.

Ai shkruan se së shpejti nis edhe hapja e tunelit të shumë e shumë vite ëndërruar dhe shumë e shumë herë në vite premtuar.

“Sot në aksin e ri Delvinë - Kardhiq Së shpejti nis edhe hapja e tunelit të shumë e shumë vite ëndërruar dhe shumë e shumë herë në vite premtuar”, shkruan Rama.