BREAKING NEWS

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit në 2015 kur Bill Gates paralajmëroi rrezikun nga virusi

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit
x

Politike

"Si t'i japësh ilaçe një të vdekuri", Petrit Vasili si asnjëherë më parë, s’përmbahet më me Ramën

"Si t'i japësh ilaçe një të vdekuri",

Ish-deputeti i LSI Petrit Vasili, nuk është përmbajtur aspak me fjalorin që ka përdorur ndaj kryeministrit Edi Rama.

Petrit Vasili shkruan:

“Edi Rames i ka shterruar me kohe me vakt arsyeja. Dhe të diskutosh me një njeri, që ka hequr dorë nga përdorimi i arsyes, është si t'i japësh ilaçe një të vdekuri!!”.