BREAKING NEWS

Italia më pak të vdekur 727 persona, 2937 të infektuar më shumë dhe 1118 të shëruar

Italia më pak të vdekur 727 persona, 2937 të infektuar më
x

Politike

Situata e koronavirusit/ Presidenti Meta dekreton shpalljen e ligjit për blerjen e pajisjeve mjekësore