BREAKING NEWS

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë në Rrëshen, reagon Policia dhe jep detajet e para

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë
x

Politike

‘S’ka nevojë për komente’, kryeministri Rama nxjerr pamjet mahnitëse nga qyteti verior

‘S’ka nevojë për komente’, kryeministri Rama nxjerr

Kryeministri, Edi Rama ka shpërndarë disa foto në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, ku përmes tyre tregon transformimin e Bashkisë së Mirditës, falë projektit që njihet ndryshe si “Rilindja Urbane”.

Përmes fotove të mëposhtme, shefi i qeverisë krahason rrugët, shkollat, sheshet si kanë qenë dhe si janë transformuar. Ai thotë se ky transformim është rezultat i punës së kryebashkiakut socialist, i cili ka punuar për një Mirditë që e do zhvillimin dhe të bukurën për qytetarët e saj.

Postimi i Ramës:

“3D LIVE-- nga Bashkia e Mirditës, ku Programi Kombëtar i Rilindjes Urbane dhe puna e palodhur e kryebashkiakut socialist, kanë sjellë një transformim që s’ka nevojë për komente--

#MirditaqëDuam☀️ #ShqipëriaqëDuam----”-shkruan Rama.