Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Skandal/ Drejtori i emergjencave në Bashki i bllokon hyrjen poliklinikës, për të ndërtuar qymez për pulat (FOTO)

Postuar: 25/09/2018 - 21:54

“Drejtori i Emergjencave në Bashkinë e Lushnjes ka zënë hapësirën e Poliklinikës dhe ka ndërtuar qymez për pulat”, kështu shkruhet në denoncimin e mbërritur në inboxin e ish-kryeministrit Berisha.

Sipas mesazhit, drejtori Milto Dhima nuk ka lënë hapësirë as përreth godinën sepse ka mbjell ullinjë, ndërkohë as Bashkia dhe as IKMT nuk “e vënë ujin në zjarr”, ka shkruar qytetari.

Mesazhi i plotë:

Kjo eshte Lushnja e babezise siçiliste!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

“Kjo shtepi eshte e drejtorit te emergjencave ne bashki lushnje Milto dhima dhe djali drejtor ujesjellesi

Kjo shtepi e ka zaptuar polikliniken dhe ka marr hapesire publike as 70 cm nuk eshte kurse pjesa tjeter ka bere qymez per pulat kane bllokuar pjesen e shkalleve dhe si kane lene 1cm hapesire nga ana tjeter kane mbjell ullinje As bashkia as shendeti publike dhe as IKMT svene ujin ne zjarr Te bjere zjarr ska nga hyn zjarrefikesi as per te lyer ska vend se jane ndertuar ngjityr”

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2018 - 15:43

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, ka publikuar disa dokument, ku sipas tij kryeprokurorja Arta Marku i mbyll çështjen vetes.Vasili shton në statusin e tij, se “i njëjti prokuror që mbylli çështjen Edi Ramës për

Postuar: 22/10/2018 - 15:12

Një incident ka ndodhur gjatë takimit që kryeministri Edi Rama zhvilloi sot me studentë dhe pedag

Postuar: 22/10/2018 - 14:38

Kryeministri Edi Rama ka reaguar ndaj kreut demokrat Lulzim Basha i cili duke iu referuar arresti

Postuar: 22/10/2018 - 14:08

Zëdhënësja Ina Zhupa në një deklaratë nga selia e Partisë Demokratike ka denoncuar një skandal.

Postuar: 22/10/2018 - 13:59

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dalë në një deklaratë për mediat ku  ka hedh

Postuar: 22/10/2018 - 13:57

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar operacionet e zhvilluara nga policia ditët e fundit që

Postuar: 22/10/2018 - 13:34

Zbardhen vendimet e gjyqeve të zhvilluara nga deputetët dhe ish-deputetët e opozitës për periudhë