BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Politike

Skandali McGonigal/ Zbardhen 13 pyetjet e deputetëve të PD drejtuar Ramës (DOKUMENTI)

Një kërkesë me 13 pyetje për kryeministrin Rama në lidhje me përfshirjen në çështjen “McGonigal” dhe detaje mbi marrëdhënien me ish-zyrtarin e FBI-së, i është drejtuar sot kryetares së Kuvendit Lindita Nikolla për një seancë pyetje –përgjigje.

Kërkesa është nënshkruar nga 14 deputetë, mes të cilëve, Luçiano Boçi, Monika Kryemadhi, Tritan Shehu, Albana Vokshi, Ina Zhupa e të tjerë.

Skandali McGonigal/ Zbardhen 13 pyetjet e deputetëve të PD drejtuar

Skandali McGonigal/ Zbardhen 13 pyetjet e deputetëve të PD drejtuar

Skandali McGonigal/ Zbardhen 13 pyetjet e deputetëve të PD drejtuar