BREAKING NEWS

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë në dorë dosjet e aferës së CEZ, janë të tronditur nga heshtja e drejtësisë përballë korrupsionit

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë
x

Politike

Skandali me përgjimet e 'Ndrangheta', Taulant Balla del me paralajmërimin e fortë: Ja lidhja e Bashës me eurodeputetin, ata që janë përmendur me emër janë në Presidencë, duroni dhe...

Skandali me përgjimet e 'Ndrangheta', Taulant Balla del me

Kreu i grupit socialist Taulant Balla ka folur lidhur me zbardhjen e përgjimeve të 'Ndrangheta-s’ ku përmenden emrat e disa politikanëve shqiptare

“Mund tju them me bindje të plotë që eurodeputeti është një mik i vjetër i Lulëzim Bashës, e ka takuar dhe në Romë. Unë po ju them pyeteni se e ka pasur dhe në zyrë. Në fund të fundit si politikan shqiptar më vjen keq që ju i bini anash, ata që janë përmendur me emër janë në presidencë i keni dhe miq të kryetarit të opozitës. Për të tjera duroni dhe dëgjoni. Ajo që përshëndes është që antikorrupsioni ti shkojë deri në fund kësaj ceshtje. Unë nuk dua të hyj në diskutime”, u shpreh Balla sapo doli nga selia e PS.