Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Skandaloze", aleati i Bashës i përgjigjet deklaratës së Ramës për parlamentin holandez

Postuar: 18/04/2019 - 16:07

Kryetari i PR, Fatmir Mediu ka reaguar pas deklaratave të Ramës në Parlament në lidhje me rezolutën e parlamentit holandez për pezullimin e vizave Shqipërisë. Në një status në Favebook, Mediu i quan skandaloze deklaratat e Ramës, i cili e konsideron parlamentin holandez racist.
 
Reagimi i Mediut
 
Skandaloze
 
Rama quan parlamentin Holandez racist.
 
Po pse nuk ishte racist Ky parlament kur mbështeti liberalizmin e vizave dhe anëtarësim e Shqipërisë në NATO.
 
Shqetësimi është i qartë, krimi dhe korrupsioni shqiptar si tha Departamenti i Shtetit është shtrirë në Amerikë dhe në Evropë.
 
A është dhe Departamenti i Shtetit Racist!!!!
 
Parlament Holandez ka etiketuar Ramen dhe qeverinë e tij kriminale jo popullin shqiptar dhe shqiptaret janë viktima jo te racizmit por qeverise se tyre.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/08/2019 - 17:50

Sekretari për Marrëdhëniet e Jashtme të Partisë Demokratike Gerti Bogdani deklaroi se në radhët e zyrtarëve të Partisë Socialiste ka persona të tjerë të inkriminuar, listë e cila sipas tij kryesohet nga kryebashkiaku

Postuar: 19/08/2019 - 17:13

Ministrja e Financave Anila Denaj ka paralajmëruar se javën tjetër do të ketë emra konkretë të ko

Postuar: 19/08/2019 - 16:24

Ish-kreu i degës së PD në Kukës, Ibsen Elezi, i cili kohë më parë shkaktoi “tërmet” m

Postuar: 19/08/2019 - 15:12

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka reaguar lidhur me ngjarjen e ndodhur mes Mihal Kokëdh

Postuar: 19/08/2019 - 13:54

Mësohet se kryedemokrati Lulzim Basha është nisur drejt Shkodrës.

Postuar: 19/08/2019 - 13:31

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi, ka reaguar lidhur me protestën e organizuar nga

Postuar: 19/08/2019 - 13:18

Kryetarja e bashkisë së Shkodrës ka mbajtur fjalën e saj para mbështetësve të PD-së të cilët ndod