Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Socialistët marrin edhe Tropojën, betohet Rexh Byberi

Postuar: 13/08/2019 - 18:57

Është betuar ditën e sotme kryebashkiaku i ri i Tropojës, Rexh Byberi. Mësohet se betimi i tij është bërë në ambientet e bashkisë së Tropojës.

Gjithashtu është konsituar Këshilli Bashkiak për Tropojën dhe kryetar është zgjedhur Shotë Basha.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 10/12/2019 - 20:45

Ish-deputeti demokrat Oerd Bylykbashi deklaroi në studion e emisionit “Mbrëmje në ABC” se përveçse janë zhdukur dosjet e lejeve të ndërtimit në bashki, edhe prokurorët e çështjes janë caktuar ata që janë m

Postuar: 10/12/2019 - 20:35

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka zbuluar se ku ka qenë në momentin kur vendi y

Postuar: 10/12/2019 - 20:30

Ervin Salianji, ish-deputet i PD, tha se nuk duhet të provojë ai pafajësinë por prokuroria duhet

Postuar: 10/12/2019 - 20:29

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, duke komentuar pretencën që dha sot prokuroria për çështjen

Postuar: 10/12/2019 - 20:12

Ish deputeti i PD-së, Ervin Slianji në studion e “Top Tal”, ka pranuar bashkëpunimin

Postuar: 10/12/2019 - 19:57

Kreu i Bindjes Demokratike Astrit Patozi ka shkruar se ditët pas tërmetit Shqipëria realisht ngri

Postuar: 10/12/2019 - 19:45

Kryetarja e grupit parlamentar të PD-së dhe deputeti Myslim Murrizi kanë takuar  zyrtari i l