BREAKING NEWS

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas ‘bombën’ për Ilir Metën dhe ngre alarmin për atë që pritet të ndodhë pas 24 korrikut: Hetimet kanë ardhur në dorën e...

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas
x
BREAKING NEWS

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë Demokratike, tregon a do ketë bashkim PD-LSI: Do hanë kokat e tyre e më pas radhën e ka...

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë
x
BREAKING NEWS

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do bëjë Ilir Meta

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do
x
BREAKING NEWS

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas deklaratën e fortë, zbulon për çfarë i është dhënë garanci Metës dhe Kryemadhit

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x

Politike

“Sojsëzi kurrë nuk bëhet sojli sado pushtet e pasuri që të ketë”, shpërthen Romeo Kara dhe plas deklaratën e fortë për Monika Kryemadhin: Janë prova të mëdha...

“Sojsëzi kurrë nuk bëhet sojli sado pushtet e pasuri

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi teksa po fliste mbrëmjen e djeshme për ish-kreun e PD-së, Lulzim Bashën u shpreh: “Po paskeni mbajtur gjarprin më të madh në gji! ush ia futi Sali Berishës? Këlyshi i vet! Këlyshi u rrit u bë buçe dhe e kafshoi”.

Pas kësaj deklarate të Kryemadhit ka ardhur reagimi i fortë i juristit Romeo Kara. Përmes një postimi në rrjetet sociale, juristi shkruan se sojsëzi kurrë nuk bëhet sojli sado pushtet e pasuri që të ketë, përkundrazi ato e nxjerrin tërësisht nga shinat.

“Fjalor i denje per gojen qe e nxjerr... .

Sojsezi kurre nuk behet sojli, sado pushtet e pasuri te kete, përkundrazi ato e nxjerrin teresisht nga shinat.

Jane prova te medha pasuria dhe pushteti dhe pakkush i kalon suksesshem ato.”, shkruan Romeo Kara.

“Sojsëzi kurrë nuk bëhet sojli sado pushtet e pasuri

Më të lexuarat