BREAKING NEWS

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep mesazhin e fortë

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep
x

Politike

Sondazhi/ Vlora brenda pritshmërive të Ramës, LSI rënie drastike, ja çfarë do ndodhë me PD

Sondazhi/ Vlora brenda pritshmërive të Ramës, LSI rënie

Sipas sondazhit të gjashtë italian të Piepolit PS-ja i merr 8 mandate në Vlorë, aq sa i ka bërë llogaritë edhe kryeministri Edi Rama ku e vendosi veten në kufirin maksimal të listës, pikërisht ën pozicionin e 8-të.

LSI ka një rënie drastike, PD nuk lëviz e ndërsa nuk shihet asnjë deputet në ‘horizont’ as nga partitë e reja.

Sondazhi/ Vlora brenda pritshmërive të Ramës, LSI rënie