BREAKING NEWS

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’ e radhës, paralajmëron fundin e Ilir Metës

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok
x

Politike

Spartak Ngjela i përgjigjet rëndë akuzave të kryeministrit Rama

Spartak Ngjela i përgjigjet rëndë akuzave të kryeministrit

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në studion e emisionit “Top Talk”, i është përgjigjur kryeministri Edi Rama do ti quante broçkulla dhe sharlatanizma se 51 viktimat u shkaktuan edhe nga faji i shtetit .

“Jo s’ka sepse, ai u tremb se në fillim tha kështu ka ndodhur këto kanë qenë shtesa. Ai dëshironte të krijonte alibi. Më pas  pasi foli ekspertiza që kjo është vrasje filloi të reflektoi, mirë është të reflektoi deri në fund dhe të marrë pafajësi, gjithmonë nëse qeveria e tij nuk ka faj, atë nuk e di unë dhe nuk e përcaktoj dot. Këtu problem është se janë të obliguara të gjithë qeveritë dhe të gjithë kryetarët e bashkive”, e përfundoi fjalën e tij Spartak Ngjela.