BREAKING NEWS

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por unë të vras me gurë”, Lorenc Vangjeli: Nën maskat e policëve, portreti i çdo shqiptari mosmirënjohës

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por
x
BREAKING NEWS

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja
x
BREAKING NEWS

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”, Artan Hoxha ngre shqetësimin e madh për Shkodrën: Nuk është vetëm krimi!

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”,
x
BREAKING NEWS

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA përfundon në SPAK

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA
x
BREAKING NEWS

Skema e njëjtë e Ilir Metajt, si po kërkon të shpëtojë nga dosja e spiunit, njësoj siç ia hodhi paq me videon me zë dhe figurë të Dritan Priftit, ja prapaskenat

Skema e njëjtë e Ilir Metajt, si po kërkon të
x
BREAKING NEWS

"Suita, kushton 2700 dollarë në natë pa përfshirë..."/ Gazetari i njohur zbardh skandalin e fundit, zbulon sa kushtoi dhoma e Ramës në hotelin luksoz në Manhatan: Ishin vetëm ky dhe kryeministri i Marokut!

"Suita, kushton 2700 dollarë në natë pa
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Banda e Ilir Metës më ka kërcënuar me vrasje, ja dosja tjetër “përvëluese” për ish-presidentin që do të çoj në SPAK, shumë shpejt do të arrestohen dy kokat më të mëdha të politikës

Idajet Beqiri: Banda e Ilir Metës më ka kërcënuar me vrasje,
x

Politike

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë

Avokati Spartak Ngjela ka komentuar zhvillimet e fundit në politikë që po ndodhin në lidhje me Sigurimin e Shetetit. Me anë të një postimi në ‘Facebook’, Ngjela shkruan se krerë që kanë drejtuar shtetin shqiptar i ka kapur të gjithë antikorrupsioni.

“Pse merreni me Sigurimin e Shtetit? Nëntëdhjetë përqind e të korruptuarëve dhe liderëve të viteve 90', Sigurimi i Shtetit i hodhi në lojën politike "Liri Demokraci".

Kjo ka qenë e ditur dhe këto janë të dokumentuara tani.

Por tani këta krerë që kanë drejtuar shtetin shqiptar i ka kapur të gjithë antikorrupsioni. Janë të gjithë drejt procesit penal për korrupsion. Kjo është e reja për ish sigurimsat e demokracisë.

Nuk e shihni Metën dhe Berishën që flasin në vakum dhe tregohen në acarim mendor?

SPAK i ka tani.

SPAK-un tani e drejton Amerika.

Kaq neve na mjafton, kurse mitingjet e pritshme të Metës dhe të Saliut po na mallëngjejnë, se që të dy janë të mundur.

Pse këta të dy do të mundin Amerikën në Shqipëri?! Kjo është pyetja. Dhe kuptohet se është kotësi lodhëse për të dy. Kurse, fakti që Meta ka kaluar befas në nacionalizëm, tregon se tani, në Shqipëri, ka rënë perdia e teatrit absurd dhe ka filluar komedia.

Por dihet se, e vetmja shpresë e të mundurit është që të mos ketë asnjë shpresë.

Prisni dhe shikoni...”

Më të lexuarat